Detektory TesoroSpolečnost TESORO patří mezi jednu z nejstarších značek výrobců detektorů kovů. Společnost Tesoro vychází při výrobě detektorů nejen z mnoha zkušeností, které během výroby nasbírala, ale používá i nejmodernější technologie a kvalitní zpracování je samozřejmostí. Detektory Tesoro jsou oblíbené mezi hledači díky rychlému vyhodnocení předmětu pod sondou, jejich nízké váze a rychlé separaci předmětů pod cívkou. Výrobce v USA dává k zakoupeným detektorům doživotní záruku, ale na Evropském trhu nabízí prozatím záruku 3 roky, což i tak, je stále o jeden rok více oproti ostatním výrobcům.
Detektor kovů Tesoro Cibola

Detektor kovů Tesoro Cibola

Tesoro Cibola je detektor určený všem kteří ocení přesnou diskriminaci a rychlou reakci detektoru.

Naše cena s DPH: 11 000 Kč


Detektor kovů Tesoro Compadre

Detektor kovů Tesoro Compadre

Detektor kovů Tesoro Compadre je základní a nejjednodušší model od společnosti Tesoro. Tento detektor je určený především dětem.

Naše cena s DPH: 5 990 Kč


Detektor kovů Tesoro Cortes

Detektor kovů Tesoro Cortes

Vlajková loď značky Tesoro a bezesporu jeden z nejlepších detektorů kovů v současnosti na trhu!

Naše cena s DPH: 19 990 Kč


Detektor kovů Tesoro DeLeon

Detektor kovů Tesoro DeLeon

Detektor Tesoro DeLeon je postaven na platformě Cortese. Detektor je určen především pro všeobecné hledání mincí, militárií a šperků. Hledači ocení LCD display s grafickou identifikací předmětu.

Naše cena s DPH: 14 900 Kč


Detektor kovů Tesoro Lobo ST H.O.T

Detektor kovů Tesoro Lobo ST H.O.T

Lobo je jedním z nejznámějších detektorů kovů vůbec. V různých vývojových verzích se vyrábí již řadu let. Poslední verze nese označení H.O.T a je u ní co největší důraz kladený na spolupráci právě se sondou H.O.T 12x10 a 5,75". U Tesoro tak znovu výrazně posunují jak dosah tak citlivost tohoto detektoru, který je celosvětově doslova pojmem!

Naše cena s DPH: 20 500 Kč


Detektor kovů Tesoro Lobo Super TRAQ

Detektor kovů Tesoro Lobo Super TRAQ

Lobo je jedním z nejznámějších detektorů kovů vůbec. V různých vývojových verzích se vyrábí již řadu let. Poslední verze nese označení H.O.T a můžete si zvolit zda chcete detektor osazený základní sondou 23x20 cm nebo 25 CM 2d WIDESCAN. Obě sondy si dokáže poradit i s tou nejmenší drobotí a detektor díky technologii H.O.T také přidal na dosahu.

Naše cena s DPH: 19 900 Kč


Detektor kovů Tesoro Silver µMax

Detektor kovů Tesoro Silver µMax

Legendární detektor kovů Silver od společnosti Tesoro, oblíbený mezi začínajícími a středně pokročilými hledači.

Naše cena s DPH: 8 990 Kč


Detektor kovů Tesoro Tejón

Detektor kovů Tesoro Tejón

Nový Tesoro Tejón s dvojí diskriminací a pracující na vysoké frekvenci 17kHz. Pokud chcete hledat velmi staré věci, jejichž povrch je celý vázaný v oxidační vrstvě, je Tejón detektor, na který se vyplatí podívat.

Naše cena s DPH: 17 900 Kč


Detektor kovů Tesoro Vaquero

Detektor kovů Tesoro Vaquero

Detektor kovů Tesoro Vaquero je detektor pro pokročilejší hledače. Detektor je postaven jako universální, ale s důrazem na snadný lov nízkovodivostní drobotiny a drobných kousků zlata.

Naše cena s DPH: 12 990 Kč


Ke stažení


Webdesign: www.trigonag.cz | CMS: www.vades.cz