DERAMAXDeramax AUTO

Plašič kun a myší Deramax-Auto je speciálním typem ultrazvukového plašiče, který pomáhá chránit automobily, karavany, zemědělské a stavební stroje, lodě nebo letadla před škůdci, jako jsou kuny, myši, potkani, krysy, plši, rejsci apod. Plašič (odpuzovač) Deramax-Auto je napájený běžně dostupnou 9V baterií. Není tedy nutné řešit připojení plašiče k autobaterii a nehrozí tak nebezpečí ev. poruchy elektroniky vozu, ztráta záruky u nového vozu, nebo předčasné vybíjení akumulátoru jako při použití některých typů plašičů s nutností napájení z autobaterie.

Naše cena s DPH: 1 289 Kč


Deramax Aves

Kvalitní pulzní ultrazvukový plašič (odpuzovač) ptáků. Napájení 9 V baterií. 12 měsíců provozu na 9 V lithiovou baterii. Český výrobek.

Naše cena s DPH: 1 289 Kč


Deramax BAT

Deramax-Bat: Nejvýkonnější plašič netopýrů z naší nabídky. Napájení pomocí síťového zdroje. Deramax-Echo: Výkonný pulzní plašič netopýrů s bateriovým napájením určený pro menší prostory. Plašiče netopýrů (odpuzovače) Deramax generují ultrazvukový signál optimalizovaný podle frekvencí, které netopýři nejčastěji využívají ke své komunikaci. Plašič Deramax-Bat chrání vnitřní nebo venkovní prostory před usídlením netopýrů. Signál plašiče je pro člověka bezpečný a neslyšitelný. Upozorňujeme, že v České republice jsou všechny volně žijící druhy netopýrů chráněny zákonem č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a pro manipulaci s netopýry nebo zásah na jejich stanovišti je třeba si vyžádat výjimku ze zákona od orgánů ochrany přírody.

Naše cena s DPH: 1 289 Kč


Deramax BIRD

Subultrazvukový plašič (odpuzovač) Deramax-Bird Verze produktu: 04/2022 (v prodeji od 15.5.2022). Přístroj Deramax-Bird je určen k využití jako plašič (odpuzovač) ptáků. Generuje specifické subultrazvukové signály, které jsou pro ptáky velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný plašičem. V našich podmínkách je přístroj využitelný především jako plašič holubů, špačků, vrabců, kosů, havranů, vran, datlů, strakapoudů apod. Provoz přístroje je zcela ekologický bez využití chemických prostředků.

Naše cena s DPH: 1 289 Kč


DERAMAX ECHO

Ultrazvukový plašič (odpuzovač) Deramax-Echo Verze produktu: 04/2022 (v prodeji od 15.5.2022). Plašič Deramax-Echo slouží k ochraně vnitřních i venkovních prostor před netopýry. Přístroj je pro člověka zcela bezpečný a bezhlučný. Škůdci jsou trvale obtěžováni ultrazvukovými signály plašiče a v krátkém čase chráněný prostor opouští. Provoz přístroje je ekologický bez využití chemických prostředků.

Naše cena s DPH: 1 289 Kč


Deramax KITTY

Ultrazvukový plašič (odpuzovač) Deramax-Kitty Verze produktu: 04/2022 (v prodeji od 15.5.2022). Změna oproti předchozí verzi: Rozšíření dosahu plašiče a řešení naprosté bezhlučnosti. Plašič Deramax-Kitty slouží k ochraně vnitřních i venkovních prostor před kočkami, psy a divokou zvěří (vydry, srnčí, jelení, divoká zvěř, lišky, zajíci). Přístroj je pro člověka zcela bezpečný a bezhlučný. Škůdci jsou trvale obtěžováni ultrazvukovými signály plašiče a v krátkém čase chráněný prostor opouští. Provoz přístroje je ekologický bez využití chemických prostředků.

Naše cena s DPH: 1 289 Kč


Deramax KLASIK

Ultrazvukový plašič (odpuzovač) Deramax-Klasik Verze produktu: 04/2022 (v prodeji od 15.5.2022). Změna oproti předchozí verzi: Rozšíření dosahu plašiče. Plašič Deramax-Klasik slouží k ochraně vnitřních i venkovních prostor před kunami, hlodavci a rejsky. Přístroj je pro člověka zcela bezpečný a bezhlučný. Škůdci jsou trvale obtěžováni ultrazvukovými signály plašiče a v krátkém čase chráněný prostor opouští. Provoz přístroje je ekologický bez využití chemických prostředků.

Naše cena s DPH: 1 289 Kč


Deramax PROFI

Rozsah účinnosti plašiče Deramax-Profi: Nejvyšší účinná vzdálenost před plašičem je do 28 metrů. Rozsah účinné plochy je do 650 m². Účinný úhel záběru je 180 stupňů. Plašič tedy disponuje nejen vysokým výkonem, ale speciální konstrukce přístroje zajištuje dosažení velmi širokého účinného úhlu záběru 180 stupňů, přičemž i na hranici deklarovaného úhlu záběru (tedy mimo hlavní směr vyzařování signálu) generuje plašič stále minimálně 80 % deklarované hladiny akustického tlaku. Ultrazvukový signál se samozřejmě šíří i nad uvedený úhel záběru 180 stupňů, ale účinnost je zde již menší, a proto v rámci objektivity udáváme účinný úhel záběru "pouze" 180 stupňů.

Naše cena s DPH: 1 289 Kč


Deramax PROFI TRIO

Sada plašičů Deramax-Profi-Trio Verze produktu: 04/2022 (v prodeji od 15.5.2022). Změna oproti předchozí verzi: Rozšíření dosahu plašiče a řešení naprosté bezhlučnosti. Co obsahuje sada Deramax-Profi-Trio: 3 ks špičkových plašičů kun a hlodavců Deramax-Profi, 3 ks prodlužovacích kablíků (každý o délce 10 metrů), 1 ks napájecí rozbočovač. Sada plašičů Deramax-Profi-Trio je v současné době velmi žádaným produktem proti kunám a hlodavcům protože splňuje požadavek mnoha zákazníků na komplexní ochranu celého rodinného domu, tedy např. sklep + přízemí + podkroví. A jestliže je celá sada využitá jen pro jedno podlaží, dochází k významnému zvýšení efektu oproti využití jednoho plašiče. Sada je cenově podstatně výhodnější než nákup jednotlivých plašičů a výhodná je také možnost napájení z jednoho centrálního napájecího zdroje. Sada je velmi povedená i z hlediska designu a pokud ji nevyužijete přímo vy, zkuste o ní pouvažovat jako o praktickém a hezkém dárku pro vaše blízké. Pokud tedy potřebujete ochránit rozsáhlejší prostor, více členitý prostor, prostor s uskladněnými potravinami či krmivem, nebo prostě chcete tu nejlepší variantu ochrany proti kunám a hlodavcům, doporučujeme využít sadu Deramax-Profi-Trio, protože více plašičů v jednom prostoru podstatně zvyšuje jejich celkovou účinnost. Sada Deramax-Profi-Trio se skládá ze 3 ks plašičů Deramax-Profi, které se připojují k centrálnímu napájecímu rozbočovači pomocí 10 metrů dlouhých prodlužovacích kablíků. Rozbočovač slučuje všechny prodlužovací kablíky a připojuje je k centrálnímu napájecími zdroji (zdroj není součástí dodávky).

Naše cena s DPH: 3 890 Kč


DERAMAX- Dual

Zvukově-vibrační plašič (odpuzovač) Deramax-Dual Verze produktu: 04/2022 (v prodeji od 15.5.2022). Zvukově-vibrační plašič Deramax-Dual je elektronické zařízení určené k ochraně půdy (zeminy) před zahradními škůdci, jako jsou krtci, hryzci a hraboši. Tento typ plašiče je s úspěchem využívaný také pro plašení hadů, kteří jsou citliví na sebemenší vibrace půdy. Deramax-Dual je spolehlivý český plašič krtků a hryzců s nízkými provozními náklady. Přístroj je zcela bezpečný jak pro člověka, tak i pro běžná domácí a hospodářská zvířata.

Naše cena s DPH: 990 Kč


Deramax-Trap

Deramax®-Trap - Ultrazvukový plašič (odpuzovač) koček, psů a divoké zvěře Kvalitní pulzní ultrazvukový plašič (odpuzovač) koček, psů a divoké zvěře. Napájení 9 V baterií. 12 měsíců provozu na 9 V lithiovou baterii. Český výrobek.

Naše cena s DPH: 1 289 Kč


Kablík k akumulátoru 12V

Napájecí kablík pro napájení zdrojových odpuzovačů Deramax z 12V akumulátoru. Délka kablíku je 2 metry.

Naše cena s DPH: 199 Kč


Kablík prodlužovací 10m

Prodlužovací kablík o délce 10metrů pro odpuzovače Deramax napájené pomocí síťového zdroje. Jednoduchá možnost prodloužení vzdálenosti mezi napájecím zdrojem a odpuzovačem

Naše cena s DPH: 249 Kč


Kablík prodlužovací 5m

Prodlužovací kablík o délce 5metrů pro odpuzovače Deramax napájené pomocí síťového zdroje Deramax-CN01. Jednoduchá možnost prodloužení vzdálenosti mezi napájecím zdrojem a odpuzovačem.

Naše cena s DPH: 149 Kč


Rozbočovačka na 3 odpuzovače

Rozbočovací kablík pro napájení až 3 ks odpuzovačů Deramax z jednoho napájecího zdroje. Určeno pro zdrojové odpuzovače Deramax při použití s napájecím zdrojem Deramax-T03 (Kód 1010)

Naše cena s DPH: 149 Kč


Sítový zdroj CN01

Kvalitní stabilizovaný síťový napájecí zdroj. Tento síťový zdroj je určen k napájení odpuzovačů: Deramax-Profi, Deramax-Kitty, Deramax-Leon, Deramax-Bird

Naše cena s DPH: 159 Kč


Sítový zdroj T03

Kvalitní stabilizovaný síťový napájecí zdroj. Tento síťový zdroj je určen pro produkt: Deramax-Profi-Trio.

Naše cena s DPH: 199 Kč


Ke stažení


Webdesign: www.trigonag.cz | CMS: www.vades.cz